Basur bitkisel çözüm Üç Adım Yöntemi
Basur Tedavisi Üç Adım Yöntemi

Bitkisel Basur Tedavisi Üç Adım Yöntemi ile 7 Günde Çözüm

Bitkisel basur tedavi yöntemleri kapsamında son zamanlarda ismini sıkça söz ettiren üç adım yönteminin anlatıldığı 7 günde basur tedavi programın ekitabın kitap hakkında ek olarak bilgilendirme yapma gereği duyduğumuz ilginç detaylara ulaştık.

Özellikle basur hastalarının üç adımda uygulayacağı yöntemin 7 günde nasıl bir şekilde iyileşme sağladığını  kitabı merak edenleri aydınlatır niteliğinde daha önce bir rapor hazırlamıştık.

Yazımızda Geçmeden Önce..

 7 Günde Çözüm Sağlayan Bu Kitap Hakkında Hazırladığımız İnceleme Sayfamızı Okumak İçin >>BURAYI TIKLAYIN<<

Basur tedavisi evde uygulanabilir bitkisel bir yöntemin detaylarının anlatıldığı, Sadece 7 günde basura çözüm sağlayabileceğiniz doğal bir formüle ev sahipliği yapan,  alanında uzman bir yazar Lennox Ersawın dilinden yazılmış eşsiz bir eser.

İnsanlar artık tamamen bitkisel ve doğal yöntemlerle tedavi oluyor muhtemelen sizde.. Üç adım yöntemi adlı bu tedavi şekli, başlı başına bir sorun olmaktan çıkıp insan hayatını tamamıyla zorlaştıran basur‘un köküne inip tamamıyla yok ediyor bununla kalmayıp basur‘un tekrar çıkmasını engelliyor.

Üç adım yöntemi ile tamamen bitkilerin karışımından oluşturulup bölgeye uygulanarak tedavi ediliyor.

Bitkisel Basur Tedavisi Üç Adım Yöntemi Nedir?

Üç adım yöntemi normal ilaç tedavisi, doğal tedavi yöntemleri (sülük, sıcaktaşlar, suya oturma banyoları) ameliyatla tedavi gibi basur’un tedavisinde başvurulan yöntemlerden daha çok evde kendi başınıza uygulayabileceğiniz bir tedavi yöntemidir.

Basurda ilaç tedavisi, sıcak taşlar,suya oturma banyoları, sülük tedavisi gibi alışılagelmiş tedavi yöntemleri basuru tam anlamıyla kurutamadığı gibi basur’un yok olmasını sağlamamakla beraber rahatsızlığı kökünden çözüp eski haline getirmeyebiliyorlar.

Ameliyat elbette kesin çözüm fakat ameliyatın artı yönleri olduğu gibi eksi yönleri de vardır.

Basur hastalığında doğal iyileşme için birebir araştırma yapan yazar verdiği formülle tamamen bitkilerle hazırlayacağınız kürü ve evinizde rahatlıkla uygulayacağınız bir tedavi yönteminin mucidi diyebiliriz.

Basur tedavisinde bir bitkisel tedavi yöntemi olarak kullanılan bu yöntem ağrı, kaşıntı, yanma ve kanamayı tamamen durdurup basurun tekrarlamısını engelleyebilirsiniz.

Basur hastaları tuvalet ihtiyacı sırasında basur’un verdiği rahatsızlığı birazda olsa azaltmaları için mutlaka tüketimlerini az baharatlı hatta baharatsız olarak tüketmeli ve sıkça sıvı tüketmeliler.

Basur rahatsızlığı özellikle acı, turşu, baharatlı, mayalı yiyecek ve asitli içecek tüketildiğinde daha fazla kendini belli eder ve basur bölgesinde önemli derecede ağrı hissettirebilir. Bu durum bölgedeki hassasiyeti daha fazla arttırarak dayanılmaz bir hal alır.

Basur rahatsızlığı çeken binlerce kişinin kullandığı bu bitkisel formül  üç adımda 7 gün yöntemi uygulama sonrasında belli bir süre devam edildiğinde hissedilir bir şekilde iyileşme süreci başlayacaktır.

İyileşme süreci 7 gün ila 30 gün arasında değişkenlik gösterebilir. Bu basurun evrelerine göre değişir tedavi sonrasında büyük rahatlama hissedildiği gibi rahatsızlık maksimum düzeyde azalma görülecektir.

7 günde hemoroid tedavi programı
yedigün yöntemiyle basur tedavisi

7 Günde Basur Tedavi Programı Kapsamında Üç Adım Yöntemini Uygulayarak;

 • Dilediğiniz yemekleri yiyebilir, istediğiniz içecekleri tüketebilirsiniz.

Baharatlı, acılı, yiyecekler tüketebilecek yemeye veya içmeye korktuğunuz her şeyi tüketebilecek’siniz.

Bu tedavi formülü basuru bitirme noktasında size garanti veriyor çünkü uygulayacağınız bu yöntem birçok basur rahatsızlığı olan kişiler harfiyen uygulayarak basur rahatsızlığından sonsuza kadar kurtuldular.

Ayrıca Türkiye’de, Amerika’da, Asya’da ve Dünyanın her tarafında basur rahatsızlığında yakınan herkes, bitkisel basur tedavisi üç adım yöntemini  uyguluyor ve sonuçtan memnun kalıyor.

 • Gün içerisinde 3-4 defa uyguladığınız suya oturma seanslarını bırakabilirsiniz.

Yaşanılan ağrı ve acıları biraz olsun azaltmak için ılık suya oturma seansları oldukça zor ve sıkıcıdır.

Basur tedavisinde doğal bir yöntem olan oturma banyosu oturulan suya çeşitli bitkiler ekleyerek basur’un ağrısı acısı ve hatta kendisinden kurtulmak istenir ancak bu tedavi yöntemi sadece bekleme sırasında sadece o anki acıyı azaltmaktır.

Ya sonrası?

Sorun yine aynı devam eder ve bu rahatsızlık hayatınızı alt üst etmeye devam eder.

Üç adım yöntemi ile ılık suda oturma seanslarını geride bırakabilirsiniz.

üç adım yöntemi ile basura son
üç adım yöntemi ile basura son verin
 • Tuvalet ihtiyacı sizin için sorun olmaktan çıksın

Basur’a eşik eden kabızlık sebebiyle tuvalet ihtiyacı giderilmekten çekiniliyor ve tuvalet ihtiyacı muhtemel bir sonraki zamana erteleniliyor.

Tuvalet ihtiyacı ertelendikçe sorun dahada artar hatta bu durum tuvalette geçirilen süreyi ve yaşadığınız acıyı dahada katlar.

 • Arkadaş çevrenizden artık bu sözleri “Neyin var? Ne oldu?” artık bir daha duymayın.

Basur’un özellikle atak dönemlerinde yaşadığınız ağrı, kaşıntı yanma gibi rahatsızlıklar nedeni ile hareket halinde özellikle toplum içerisinde basurun verdiği acıyı dışarı vurmamak için hareketleri kısıtlıyor olabilirsiniz.

Bu zorlu süreçte etrafınızdan genelde “Neyin var? Ne oldu sana? Hastamısın? Bir şeyin mi? var” gibi bir takım sorular duyuyor ve çoğu zaman bu soruları cevaplamaktan sıkılıyor olabilirsiniz.

Sizi anlıyoruz ve gerçekten bu konuda size hak veriyoruz. Bu sorunu en kısa zamanda çözüme kavuşturacak tamamen bitkisel evde uygulanabilir bir tedavi yöntemi olan ve basur rahatsızlığında %100 etkili ve olumlu sonuç alabileceğiniz Üç Adımda 7 gün Yöntemi formülünü denemenizi tavsiye ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Basura İyi Gelen Bitkiler Neler? başlıklı makalemizde basura iyi gelen bitkiler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazıyı Puanlayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

31 Yorum

 1. 7 gün kitabını okumak lazım son çare yoksa ameliyat gözüküyor. Bir kaç yerde kitabı okuyanlar güzel yorumlar yazmışlar denk geldim farklı bilgiler verdiğini söylüyorlar. Şimdi alıyorum

 2. Cevap bekliyorum hocam

 3. Hocam bende hiç acı yok ama makat şişkinlik ligi bide bitkin düşüyorum karnım şişiyor bu hemorit le. Bir alakası varmi kitabınızı Nerde bulabilirim teşekkürler

 4. Arkadaşlar VİCKS sürün kurtulun ben böyle kurtuldum çok şükür

  • Basur Tedavisi - Admin

   VİCKS kalıcı çözüm sağlamaz kesinlikle sürülmemesi gereken bir krem sadece rahatlama sağlıyor olabilir ancak bu öncesi yanma sonrası rahatlama sağladığından bölgeye sürülmesini önermiyoruz

 5. benım 3 derece iç hemeroidim var sizce etkılı olurmu bu yöntem kıtabınızı almak istiyorum

 6. Basur problemim sıkıntılarım gitti çok şükür iyi ki uyguladım keşke daha önce denk gelseydim teşekkür ederim basuru olan herkese tavsiye ederim

 7. lutfen bu konuda ulasabılırmısınız ?

 8. Ben almayi dusunuyorum ama kitabi nasil kullanacagim bilgisayarim yok bilgi verirmisiniz

  • Basur Tedavisi - Admin

   Merhaba: Kitap dijital ortamda okuyabileceğiniz şekilde hazırlandı bu yüzden bilgisayar veya pdf okuyucu android telefon, diziüstü bilgisayar veya Ipad lerde okuyabilirsiniz. Bunlar mevcut değilse bu kitabı satın almanız size bir fayda sağlamaz.

 9. bu ürün gerçekten işe yarıyor mu yoksa. hepsi birer kandırmaca mı. üründe iade garantisi var deniyor ama emin olamıyorum iade etmiş olan var mı ?

  • Basur Tedavisi - Admin

   Merhaba: mhmt ürün gerçekten işe yarıyor yaramasa idi forumlarda, bloglarda ve bir çok sosyal medyada şikayet alan bir ürün olurdu ayrıca biz sitemizde yer vermezdik. Ürün iade kapsamında şayet ihtiyacınız olan tedavide sonuç alamadıysanız ürünü iade edebilirsiniz iade eden 100 üzerinden 5 buda haliyle bu kitabın vermiş olduğu bilgilerin güvenilirliğine ve doğru bir yönde hemoroid problemini ortadan kaldırdığına bir kanıt.. Denemekten zarar gelmez çünkü iade kapsamında geçmiş olsun dileklerimle

 10. admin ben kitabı indirdim yanlız tedavi yöntemini nasıl başlatıcam bilmiyorum benimle iletişime geçersen iyi olur

 11. bana ulaşırsanız sevinirim hemen almayı düşünüyorum.

 12. ya bu kitabı bayadır araştırıyorum ve mükemmel yorumlar alıyorum bende basur hastası oldugumu kendim anladım doktora gitmeden ilac aldım ama yok bi cagresi acil bir sekilde ben bu kitapı nereden temin edebilirim bana bi ulaşsanız rica etsem

 13. 7 aydan beri mücadele ediyorum hem çatlak var hem iç hemoroid ilaç kullanmama rağmen 2 gün iyi 3 gün kötüyüm doktor ameliyata daha var diyor ama ne kantoron ne zeytin yağı ne patlıcan nede sinameki hiçbiri bir işe yaramıyor onlar değilse alıcam kitabınızı bilgi verirseniz sevinirim

 14. Evet gerçekten kolay bir mesele değil ameliyat olmaktan vazgeçtim gerekte kalmadı teşekkürler

 15. anladığım kadarı (yanlış isem düzeltin) ile bu kitap ile birlikte bitkisel karışımlarda hazırlayacağız. bu bitkiler temin edilebilecek gibi mi ve maliyetleri bize fazla olacakmı?

  • Basur Tedavisi - Admin

   Bitkilerin maliyeti oldukça düşük kitapta anlatılan karışım bitkilerle yapılıyor bitki özleri her attarcıda bulunuyor ve temin edilebilir fiyatı oldukça ucuz.

 16. bende ic basurvar bircok bitkiler ilaclar denedim kirem macun
  cay vesare bircogunu denedim ama hic fayda görmedim
  sizin kitabi alınca careolacakmi careolacaksa hemen alıyım

  • Basur Tedavisi - Admin

   Tahsin bey belkide bir çok şey denemiş olabilirsiniz fakat bu yöntem krem macun çay gibi geçici çözüm sağlayacak bir karışım değil kullanmanızı tavsiye ediyoruz faydasını göreceksiniz bunu garantiliyoruz. Çünkü bitkisel çözüm noktasında bir çok karışımdan çok farklı ve uygulama aşaması olarak evde kendiniz uygulayacağınız bir yöntem olduğundan ve bir çok kullanıcı 4. derecede ki basur hastalarının bile düşünün ki son ameliyat olacak bir durumda oldukları halde hissedilir bir iyileşme olduklarını bize ilettiler. Kullanmaya devam eden bir çok hasta bu yöntem ile iyileşme sağlamıştır.

 17. ya bu kitapı okuyormuyorum yardımcı olursanız sewinirim

  • Basur Tedavisi - Admin

   Bitkisel basur tedavisi üç adım yöntemi bir e-kitap olduğundan android telefonlarda okuyabilirsiniz. Bilgisayarda laptopta bazı programların olması gerekiyor pdf reader ve dijital kitabı açmak için winrar programları gibi. Bu programlar bilgisayarda kurulu ise talimatları okuyarak kitabı açıp okuyabilirsiniz.

   • Aynen söylendiği gibi inanılmaz bir akıntı ve kaşıntı vardı ilk günde kesilsi sonrasında kullanmaya devam ettim basur şişlikleri söndü ve sonra şişlik indi yaklaşık 15. gün sanırım basur memelerinden eser kalmadı teşekkürler

    • merhaba melda hanım nasılsınız,kitabı bende almak istiyorum tavsiye ediyormusunuz, iyi günler…

     • Basur Tedavisi - Admin

      Basur tedavisi kapsamında bitkisel öneriler ve kısa sürede iyileşme sağlayan bu kitabı alan bir çok hasta memnuniyet bildiriminde bulundu ve bununla birlikte bir çok teşekür mailleri aldık basur tedavisi için uygulayacağınız bu yöntem size basurdan kurtulmak için yardımcı oalcaktır

 18. çok güzel teşekkürler.

  • Basur Tedavisi - Admin

   Rica ederiz basur hastalığı için böylesi bir hizmetten herkes yararlansın istedik yorumunuz için biz teşekkür ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir