Basur Tedavisi Bitkisel Çözüm

Basur Tedavisi Bitkisel Çözüm Arayışlarınıza Artık Son Vermenin Zamanı Geldi!

Basur Probleminiz %100 Bitkisel Çözüm Yöntemi İle Son Bulacak.

Üstelik Bitkisel Bir Yöntem İle Evde Kendiniz Uygulayarak.

Peki Bu Nasıl Olacak?

Basur tedavisi konusunda yıllarını vermiş ve basur hastalarında farklı bir yöntem izleyerek basuru tamamen bitirme noktasında ödül almış Lennox Ersaw dünyanın her tarafında tüm basur hastalarını ilgilendiren bu çözümü kitabında aktarmış.

basur tedavisi bitkisel çözüm kitabı

Lennox Ersaw Kimdir?

Sadece basur tedavisi ile ilgili kendini bu alanda geliştirmiş bir Prof. aynı zamanda sağlık dergilerinde ve saygın gazetelerin sağlık sayfalarında yazarlık yapıyor.

Kendisi kendi basur problemi ile başlayan serüveni çözümsel noktada başarıya ulaştıktan sonra basur tedavisi konusunda bir çözüm kitabı yazarak dünyada ne kadar basur hastası varsa bu basur hastalarına ulaşmayı hedeflemiştir.

Bilindiği üzere basur insanların büyük bir kısmında görülme olasılığı olan bir makat problemi. Basur utanılan bölge ve özellikle devamlı aktif olan anüs bölgesinde çıkmaktadır.

Basur kişilerde çok ağrılı ve çok sıkıntılı durumlar meydana getirebiliyor. Özellikle ameliyat gibi bir sıkıntının olması başlı başına bir dert.

Basur ameliyatı öncesi ve sonrası sorunlar bitmediği gibi bu psikolojik sıkıntılar insanı yıpratmaya yetiyor.

Basur hastasının neler çektiğini ancak kendileri en iyi bilir. Basur belirtileri olan bir hastanın oturma, yürüme, rahat hareket etme, normal insanlar gibi rahat bir yaşam sürmeyi istemesi doğal değil mi?

Basur tedavisinde ameliyat çözüm olarak görülmektedir. Ancak ameliyat her ne kadar basur için çözüm olarak gözüksede basur için ameliyatta çözüm olmaktan çıkıyor.

Çünkü ameliyat sonrası tekrar meydana çıkabilen basurun tekrar ameliyat olunması gibi bir durum söz konusu olabiliyor.

İşte bu nedenle Lennox Ersaw kitabında hem basur hastalığını kökünden gidermek hemde tekrarlamasını önlemede müthiş bir buluşa imza atmış ve basur hastalarının imdadına yetişmiş.

>>Kitabını İncelemek İçin Tıklayın<<

Kitabın İçeriğine Biraz Göz Atalım..

Kitabın amacı basuru yok etmek ve tekrar etmemesi için gerekli önlemler alarak basurun tekrarlamasına engel olmak.

Özellikle bu konuda basura ne iyi gelir? basura en iyi çözüm nedir? basur için neler yapılmalı? nasıl bir yol izlenmeli? soruların cevabını çok detaylıca adım adım anlatmış.

İlk etapta eğer kanamanız varsa bilindiği üzere basur kanaması inanılmaz sıkıntılı. Basur kanamasını anında durduracak bitkisel tampon adıyla uygulama var.

Basur memesi şişliğine bağlı olarak ilk bir kaç gün yapacağınız uygulama ile basur şişliğini azaltacak uygulama.

Dahası var..

Basur kremi eczaneden temin etmiyeceksiniz zaten onlara ihtiyaç olmayacak. Hemen yakın bir aktarcıdan gerekli malzemeleri temin edeceksiniz ardından kendi kreminizi yapacaksınız.

Yapacağınız bu krem eczaneden aldığınız kimyasal içerikli kremden daha doğal ve daha etkili.

Kısaca özetlersek basur için bitkisel çözüm anlamında evde uygulayacağınız formüller bulunmaktadır.

Eğer ameliyatsız basur tedavisi evde uygulanacak bir bitkisel yöntem arıyorsanız bu kitap fazlası ile işinizi görecektir.

>>Kitabı Sitesinden İncelemek İçin Burayı Tıklayın<<

Geçici çözümler ile yıllarca avutulan basur hastalarının derdini en iyi anlayan yazar artık buna bir son vermek istemiş ve bulunduğu şehirde çok ilgi görmüştür.

Yazarın sözlerinden bir tanesi..

“Basur hastalığı artık insanların kabusu olmaktan çıkmalı henüz basur olmayan insanlar gerekli tedbirleri almalı, basur olanlar ise artık doğal bir tedavi yöntemi ile kendi kendilerini tedavi edebilmeliler”

Her 3 kişiden birinde basur var. Bu böyle olması gerekmezdi ancak ne var ki yeme içme ve hareketlilik anlayışımız tamamen deforme olduğu için bu durumlara maruz kalıyoruz.

Birde işin içine ilaç sanayisi, sözde alternatif tıp uzmanları girince basura tam çözüm sağlamaktan çok daha bu sıkıntı içerisinde olan insanımızı bitirme noktasına getiriyorlar.

İnsanlar artık kalıcı çözüm istiyorlar. Ancak ne var ki devamlı geçici çözümler ile insanların devamlı para harcamasını istemektedirler.

Para denilen meta oldukça, geçici çözümler ile insanlar bağımlı olsun devamlı para harcasın istenmekte ve basura kesin ve net çözümler sunulmamaktadır.

Elbette dünya içerisinden insanlara faydalı birileri bunlara karşı bir “bir dur” diyor olmalı.

İşte o kişilerden bir tanesi Lennox Ersaw bu işe dur demiş ve basur hastalarının kalbini kazanmış biri.

Lennox 7 günde basura sona  nasıl yok edersiniz adında çıkardığı bu kitabı basuru bitirme noktasında en başarılı kitap.