basur bitkisel tedavisi bitkisel çözüm

Basur Tedavisi Bitkisel Çözüm Arayışlarınıza Bir Son!

User Rating: Be the first one !

Basur Canınızı Sıkıyor?, Basur Tedavisi İçin Bitkisel Çözüm Arayışı İçindesiniz ve Denediğiniz Yöntemler İşe Yaramıyor mu? Ameliyat Olmadan Bitkisel Yöntemler İle Basura Bir Son Vermenin Zamanı Gelmedi mi?

Basur konusunda çözüm üreten botanik uzmanlar basur gibi sıkıntıya çözüm üretirlerken her biri farklı şeyler söylüyor. Bu konuda kafanız karışık..

Basuru Evde Kendiniz İşe Yarayan Denenmiş, Doğru Kaynaktan ve Tamamen Doğal, Vücuda Herhangi bir Zararı Olmayan Yöntemlerle Kolay Bir Şekilde Uygulayarak Kurtulmak İstermisiniz?

Artık bu durumu değiştirmenin zamanı geldi!

Öncelikle..

Neden böyle bir yazı yazma ihtiyacı duyduk?,

Basur tedavisi ile ilgili yazılan yüzlerce tavsiye var.

Kimin? Ne Şekilde? Nasıl kurtulduğu ile ilgili bilgilerin yer aldığı bilgi kirliliği,

Basur konusunda bir çok platformda binlerce faydasız ve gereksizce verilen tavsiyeler, verdiği kürlere bakıldığında birbirleri ile çelişen uzmanların sunduğu yöntemler, basur gibi sıkıntılı durumları fırsat bilerek ve neredeyse sağlığınızla oynamadan çekinmeyen kötü amaçlı kişilerin yazdıkları, gerçek anlamda işe yarayan bir bilginin doğru bir şekilde ie yarayıp yaramadığı tartışılır durumda.

Tüm bunlar kafa karışıklığına yol açıyor.

Basurdan kurtulmak isteyenler ufak bir araştırma içine girdiklerinde bu kadar bilgi kirliliğinin içinde, kimin doğru kimin yanlış söylediğini ayırt etmesi neredeyse neredeyse imkansız bir hale geliyor.

Durum böyle olunca basurdan muzdarip kişiler bir an önce basurun çıktığı bölgede yaptığı rahatsızlıktan kurtulmak için işe yarayıp yaramadığı belli olmayan basur için tavsiye edilmiş bu kürleri denemeye kalkıyor.

İnsanın en hassas bölgesi olan anüs bölgesi böylesi bir deneme ve yanılma yoluna girildiğinde basurun daha fazla kötüleşmesine ve deneme yanılma yolu neredeyse kişinin sağlığından olma tehlikesi ile karşı karşıya kalabiliyor.

Sonrası dahada sıkıntılı..

O yüzden bu yazımızda sizlere bu konunun uzmanı olan ve bir zamanlar yine sizler gibi basur problemi ile boğuşmuş ancak bu problemi kökünden çözmüş yazarın “7 Gün Yöntemi” isimli e-kitabının değerlendirmesini yapacağız.

Bu konunun uzmanları olarak son zamanlarda sıkça sözü edilen basur hastaları için özel bilgilerin yer aldığı “Basurda 7 Günde Basur Tedavi Programı” kitabını detaylıca incelemeye aldık. Bu incelemeyi yaparken kitabı tarafsız bir şekilde değerlendirmesini yaptık.

Bu değerlendirmeyi sunarken, kitabın içeriğini sunduğumuz çeşitli uzman görüşleri, kitabı okuyan kullanıcıların yorumları, konu hakkında yaptığımız derin araştırmalar ve tecrübelerimizi de kattık.

Önemli!! Not:

Bu Yazımız “7 Günde Basur Tedavi Programı” E-Kitabı Hakkında Bir Değerlendirme Yazısıdır.

Değerlendirmesini Yaptığımız Bu E-Kitabın Resmi İndirme Sayfasını Arıyorsanız ⇒ (“Buraya Tıklayarak) Ürün Sayfasına Gidebilirsiniz…

Bu değerlendirmeyi yazarken e-kitabın baştan sona kadar incelemesi yapılarak basur hastalarının daha sağlıklı bir biçimde karar vermelerini amaçladık.

basur tedavisi yedi gün kitabı

7 Günde Basur Tedavi Programı” kitabı, evde kendi başınıza uygulayabileceğiniz denenmiş işe yarayan, basurun yok olması ve iyileşmesi adına doğru metotları anlatan, evde tedavi sürecinde size bire bir rehberlik eden bir e kitap.

Basur memelerini söndürerek basurdan kurtulmanızı sağlayacak tamamen doğal bitkiler ile hazırlayacağınız bitkisel kür ve uygulamalarının anlatıldığı ve online olarak tedarik edilebilen bir kitaptır.

Basur problemini evde kendi başınıza doğal yöntemleri uygulamanız konusunda ve tedavi sürecinde kullanacağınız bitkisel bir takım özel kürlerin işe yararlığı konusunda kitabın içeriği anlatımı ve basurun iyileşme sürecine kadar olan tüm detayları hakkında sizlere şeffaf bir şekilde aktarmak için kitabı sıkı bir değerlendirmeye tabi tutarak istifadenize sunduk.

Kitabı ana hatları ile inceleyerek, Artısı nedir? Eksisi nedir? Ücretsiz ulu orta yazılan bilgilerden farkı nedir? gibi bu konuda sizleri aydınlatarak kitabı alma ve basur için içeriğinde anlatılan yöntemleri uygulama noktasında kararı size bırakacağız.

7 Günde Basur Tedavi Programı” e-kitabını edinmeden önce bu değerlendirme yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

E-Kitabının Olumlu Yönleri

 • Kitapta anlatılan yöntem ameliyat gerektirecek tedavi yöntemi değildir.
 • Anlatılanlar ev rahatlığında her basur hastası kolay bir şekilde uygulayabilir.
 • Pahalı bir yöntem değildi bitki alımları gibi hemen hemen maliyetsiz yöntemdir.
 • Basur hakkında derince bilgi veren kitap özellikle bu derin araştırma sonrasında basur hastalarının problemi tamamen ortadan nasıl kaldıracaklarını, uygulamaları nasıl yapacaklarını kapsamlı açık ve net bir şekilde anlatmıştır.
 • Kitabı biraz daha incelediğimizde göze çarpan bir başka özelliği faydası bulunmayan hiçbir bilgi kırıntısına yer vermiyor olmasıdır.
 • Antibiyotik krem gibi kimyasal içerikli tavsiyeler vermek yerine tamamen doğal ve zararsız, uygulanması son derece kolay ve sağlık açısından hiçbir risk içermeyen yöntemler bulunmaktadır.
 • Kitabın anında indirilip erişilebilir olması dikkat çeken bir başka olumlu özelliklerindendir.
 • Kitap elle tutulan fiziksel kitap olmadığı için anında erişilebilir yönü vardır. Bu yönü ile günlerce kargo beklemenize gerek kalmayacak. Öyle ki kitabı saniyeler içerisinde edinip telefon, tablet, laptop ve bilgisayar ortamında okuyabilirsiniz. Kitabın kargoya verilmeden anında erişim sağlanması olumlu özelliklerinden biri diyebiliriz.
 • Bu kitabı edinen basur hastalarının kitapta yazılan uygulamalardan memnun kaldıkları gerçeğini itiraf etmişlerdir ve hemen hemen gerçek anlamda uygulamış %95 lik bir kısmında işe yaradığı görülmüştür. Kitabın bu denli değerli bir bilgi içerdiği için büyük bir beğeni toplamıştır.
 • Kitap kendini bu konuda kanıtlamış bir uzman yazar tarafından yazılmıştır.
 • Basılı kitaplardan farkı ise anlık olarak güncelleniyor olmasıdır.
 • Kitabın yazarı kitabı satın alan okurlarına güncel bilgilerden online olarak haberdar etmekte hızlı olması olumlu özellikler arasındadır.
 • Kitap kullanıcılardan gelen sorular ile devamlı güncelleşmektedir.
 • Bir başka göze çarpan olumlu bir özellik ise kitabı edinen kişiler yalnız değiller çünkü yazarı tarafından okuyucularına online olarak mail desteği vermektedir. Kısaca bir muhatabınız var..
 • Araştırmalarımız kapsamında: Bugüne kadar basur tedavisi çözümü ile ilgili yazılmış, işe yarayan ve kanıtlanmış profesyonel çözümler sunan en kapsamlı kitaptır.
 • İçeriğin evde rahat bir şekilde uygulanabilir faydalı yöntemlerin olması
 • Hiçbir kimyasal bunların başında antibiyotik, kremler ve ilaçlar kullanmadan iyileştiren bitkiler, karışım çayları ve problemi tam anlamı ile çözümleyecek kombinasyonlar yer almaktadır.
 • Anlatılan bilgilerde uygulanacak olan yöntemlerde gerekli olan malzemelerin kolay bulunabilir ve çok pahalı olmadığı görülmektedir.
 • Kitabın en önemli özelliği ise işe yaramaması ve paranın boşa gitmesi gibi endişeleri tamamen kaldırmasını sağlayan memnuniyet garantisi mevcut. Kitaptan yararlanılamaması gibi durumlarda iade edilmesinin mümkün olduğunun bir göstergesidir.
 • Basurun doğal tedavisi ile ilgili bulunabilir ve arkasında durulan en güvenilir bir kaynak statüsünde olması.
 • İnsan anatomisine uygun uygulamalar içeren bilgilerin yer aldığı bu kitapta göze çarpan bir diğer özellik hassas bölge için uygulanacak yöntemler çok iyi detaylandırılmış ve dip notlar ile açık ve anlaşılır bir anlatım yapılmış.
 • Bir başka özellik başka kaynaklara ve başkalarının yardımına gerek duyulmamasıdır. Orijinal ve işe yarayan bilgiler ile basuru iyileştirme yolunda ilerlerken başka hiçbir kaynağa ihtiyaç kalmıyor.
 • Yine bakıldığında iddialı bir izlenim verilmiş “Basursuz bir hayat” ve “Basurdan sonsuza kadar kurtul” ek sloganları  bunu apaçık gösteriyor. Kitabın tam anlamıyla hakkını veriyor durumda.
 • Basur ile ilgili alanında uzmanlaşmış bilir kişilerin bile bu kitap hakkındaki yorumları beğenmeleri söz konusu olduğu için kitabın olumlu ve işe yarar olduğunu göstermektedir.
 • 7 Günde Basur  tedavi programı kapsamında evde uygulatan Türkiye’de alanında tek olma özelliğini taşıyan uzman Lennox Ersaw kitabının tüm Asya  Avrupa ve Amerika’da tüm insanlık adına kargo olmaksızın dijital ortamda güvenle online çevrim içi satın alınarak  okunabilir olmasını amaçlamıştır. Buda gösteriyor ki Dünyada ki tüm basur hastalarının anlatılan yöntemlerin kullanılabilir ve işe yarıyor olması niteliği taşımakta.
 • Sadece basur için değil basurun tekrar oluşmasına engel olmak için da işe yarar olması bir başka artı özelliklerinden bir tanesidir.
 • Kolay uygulanabilir ve en hızlı sonuç alınabilecek iyileştirici yöntemlerin detaylıca anlatılması ve bugüne kadar satın olan binlerce hastanın iyileşmesi amacına ulaşılmıştır.
 • Kitabı satın alan kişiye özel olarak lisanslanıp gönderilmektedir bu yüzden kopyalanıp bir başkasıyla paylaşım yapılmamaktadır.
 • Kitabın içeriğindeki bilgiler internet ortamında paylaşılması alıntı yapılması mümkün değildir e kitap kendini imha ediyor.
 • Hem alıcı ve hem yazar gizlilik ve telif hakları ile korunmaktadır.
 • Kitap alan kişiye aittir ve içeriğindeki bilgileri yazılı olarak paylaşması ve kitabı başkalarına göndermesi mümkün değildir.
 • E-mail kullanılması zorunludur. Çünkü kitap dijital e-kitap formatında olduğu için sadece e-mail adresi olan kişilere mail yolu ile ulaştırılmaktadır. Bu mail kullanmayan kişilerin kitabı satın alamaması neden olmaktadır.

E-Kitabının Olumsuz Yönleri:

Kitapta gözlemlediğimiz aslında olması gereken ancak gözümüzde olumsuz olarak görünen

 • Kolayca iadesi yapılabilen bu kitabın iade edilmesi ile herhangi bir destek alamıyor olması. Kişiler kitabı iade etme kararını verdiklerinde hiç bir şekilde kitabın güncellendiğinden haberdar olmuyorlar ve bu durum güncel içeriğe ulaşılmaması olumsuzluğunu göstermektedir.
 • Kitabın fiyatının günden güne yükselişe giriyor olması.
 • Bazı ilaç şirketleri tarafından devamlı saldırıya uğraması söz konusu olduğundan yayından kaldırılma olanağı yüksek bu yüzden kısa süreli sınırlı sayıda satılacak olması bu durumun olması herkesin faydalanamayacağı için olumsuz bir durum olarak söylenebilir.

Yazarın yegane tek bir amacı var:

Basur ile boğuşan kişilerin hiçbir şekilde deneme yanılma yoluna girmeden en doğru uygulamalar ile kendi imkanları ile evde tek başlarına olsa bile kolay bir şekilde basurdan kurtulmalarına yardımcı olmak.

Evet, sonuç olarak “7 Günde Basur Tedavi Programı” e kitabının birden çok olumlu özelliğinin olması, basurun iyileşmesinde çok etkin bir rol oynadığı, kullanıcı ve uzman kadro tarafından işe yarar olması memnuniyetle onaylandığı bu alanda araştıran ve konu hakkında bilgi sahibi olan kişiler olarak bu kitabı sizlere rahatlıkla tavsiye ediyoruz.

Sizde “7 Günde Basur Tedavi Programı” kitabı ile basuru hiç bir şekilde deneme yanılma yoluna girmenize gerek kalmadan en doğru uygulamaları kullanarak evinizin rahatlığında kolay bir şekilde uygulayabilir ve basurdan kurtulabilirsiniz.

Ürün Sayfasını İncelemek İçin Tıklayın >>>

Bu kitap çok değerli bir kitap ve kesinlikle basur problemi yaşayanların  kullanmasını onaylıyor ve tavsiye ediyoruz…

Güncelleme: Kitap şuan kampanyaya girmiştir ve bundan dolayı %50 indirimle satılmaktadır, kaçırmamanızı öneriyoruz.

Bu Kampanyadan Faydalanmak İçin Tıklayın>>>

Basur Probleminiz %100 Bitkisel Çözüm Yöntemi İle Son Bulacak. Üstelik Bitkisel Bir Yöntem İle Evde Kendiniz Uygulayarak.

Peki Bu Nasıl Olacak?

EDİTÖRÜN NOTU:

Basur tedavisi konusunda yıllarını vermiş ve basur hastalarında farklı bir yöntem izleyerek basuru tamamen bitirme noktasında ödül almış Lennox Ersaw dünyanın her tarafında tüm basur hastalarını ilgilendiren bu çözümü kitabında aktarıyor.

Lennox Ersaw Kimdir? Verdiği Demeç..

Sadece basur tedavisi ile ilgili kendini bu alanda geliştirmiş bir Prof. aynı zamanda sağlık dergilerinde ve saygın gazetelerin sağlık sayfalarında yazarlık yapıyor.

Kendisi kendi basur problemi ile başlayan serüveni çözümsel noktada başarıya ulaştıktan sonra basur tedavisi konusunda bir çözüm kitabı yazarak dünyada ne kadar basur hastası varsa bu basur hastalarına ulaşmayı hedeflemiştir.

Lennox Ersaw’in Bir Gasetede Verdiği Demeç..

Bilindiği üzere basur insanların büyük bir kısmında görülme olasılığı olan bir makat problemi. Basur utanılan bölge ve özellikle devamlı aktif olan anüs bölgesinde çıkmaktadır.

Basur kişilerde çok ağrılı ve çok sıkıntılı durumlar meydana getirebiliyor. Özellikle ameliyat gibi bir sıkıntının olması başlı başına bir dert.

Basur ameliyatı öncesi ve sonrası sorunlar bitmediği gibi bu psikolojik sıkıntılar insanı yıpratmaya yetiyor.

Basur hastasının neler çektiğini ancak kendileri en iyi bilir. Basur belirtileri olan bir hastanın oturma, yürüme, rahat hareket etme, normal insanlar gibi rahat bir yaşam sürmeyi istemesi doğal değil mi?

Basur tedavisinde ameliyat çözüm olarak görülmektedir. Ancak ameliyat her ne kadar basur için çözüm olarak gözüksede basur için ameliyatta çözüm olmaktan çıkıyor.

Çünkü ameliyat sonrası tekrar meydana çıkabilen basurun tekrar ameliyat olunması gibi bir durum söz konusu olabiliyor.

Kitabın İçeriğine Biraz Göz Atalım..

Kitabın amacı basuru yok etmek ve tekrar etmemesi için gerekli önlemler alarak basurun tekrarlamasına engel olmak.

Özellikle bu konuda basura ne iyi gelir? basura en iyi çözüm nedir? basur için neler yapılmalı? nasıl bir yol izlenmeli? soruların cevabını çok detaylıca adım adım anlatmış.

İlk etapta eğer kanamanız varsa bilindiği üzere basur kanaması inanılmaz sıkıntılı. Basur kanamasını anında durduracak bitkisel tampon adıyla uygulama var.

Basur memesi şişliğine bağlı olarak ilk bir kaç gün yapacağınız uygulama ile basur şişliğini azaltacak uygulama.

Dahası var..

Basur kremi eczaneden temin etmeyeceksiniz zaten onlara ihtiyaç olmayacak. Hemen yakın bir aktarcıdan gerekli malzemeleri temin edeceksiniz ardından kendi kreminizi yapacaksınız.

Yapacağınız bu krem eczaneden aldığınız kimyasal içerikli kremden daha doğal ve daha etkili.

Kısaca özetlersek basur için bitkisel çözüm anlamında evde uygulayacağınız formüller bulunmaktadır.

Eğer ameliyatsız basur tedavisi evde uygulanacak bir bitkisel yöntem arıyorsanız bu kitap fazlası ile işinizi görecektir.

İşte bu nedenle Lennox Ersaw kitabında hem basur hastalığını kökünden gidermek hemde tekrarlamasını önlemede müthiş bir buluşa imza atmış ve basur hastalarının imdadına yetişmiş.

Geçici çözümler ile yıllarca avutulan basur hastalarının derdini en iyi anlayan yazar artık buna bir son vermek istemiş ve bulunduğu şehirde çok ilgi görmüştür.

Yazarın sözlerinden bir tanesi..

“Basur hastalığı artık insanların kabusu olmaktan çıkmalı henüz basur olmayan insanlar gerekli tedbirleri almalı, basur olanlar ise artık doğal bir tedavi yöntemi ile kendi kendilerini tedavi edebilmeliler”

Her 3 kişiden birinde basur var. Bu böyle olması gerekmezdi ancak ne var ki yeme içme ve hareketlilik anlayışımız tamamen deforme olduğu için bu durumlara maruz kalıyoruz.

Birde işin içine ilaç sanayisi, sözde alternatif tıp uzmanları girince basura tam çözüm sağlamaktan çok daha bu sıkıntı içerisinde olan insanımızı bitirme noktasına getiriyorlar.

İnsanlar artık kalıcı çözüm istiyorlar. Ancak ne var ki devamlı geçici çözümler ile insanların devamlı para harcamasını istemektedirler.

Para denilen meta oldukça, geçici çözümler ile insanlar bağımlı olsun devamlı para harcasın istenmekte ve basura kesin ve net çözümler sunulmamaktadır.

Elbette dünya içerisinden insanlara faydalı birileri bunlara karşı bir “bir dur” diyor olmalı.

İşte o kişilerden bir tanesi Lennox Ersaw bu işe dur demiş ve basur hastalarının kalbini kazanmış biri.

Lennox 7 günde basura sona  nasıl yok edersiniz adında çıkardığı bu kitabı basuru bitirme noktasında en başarılı kitap.