basur bitkisel tedavi maranki
basur nasıl geçer ahmet maranki

Ahmet Maranki Basur Tedavisi İçin Hangi Kürleri Önermiştir?

Ahmet Maranki Basur Tedavisi İçin hastalarına önerdiği bitkisel kürün detaylarını bu sayfada paylaşıyoruz.

Özellikle son dönemlerde oldukça yaygınlaşan bir hastalık olan basur bugünkü makalemizin konusu olacaktır. Oldukça küçük yaşlardan itibaren başlayan basur hastalığı verdiği rahatsızlık nedeniyle insan vücudunda olumsuzluklar oluşturmakla birlikte psikolojik olarak da olumsuz etkilemektedir.

Tedavisi anlaşıldığı ilk andan itibaren yapılması gerekilen basur tedavi edilmediği sürece ileri seviyelere çıkarak daha kötü bir hal alabilmektedir. Bu nedenle makalemizde basurun geçmesi için neler yapılabilir, hangi doğal yöntemler kullanılmalıdır gibi konulara açıklık getireceğiz.

Birçok ilaç, krem kullandığınızı biliyorum. Ancak bunlardan bir fayda görmemiş ve herhangi bir iyileşme gözlemlemiş olabilirsiniz. Bugün sizlere ülkemiz için önemli bir doktor olan Ahmet Maranki ‘ nin basur için önermiş olduğu kürleri sizlere anlatacağız.

Öncesinde Önemli! Bir Duyurumuz Var: Yakın zamanda Dünyaca ünlü Basur bitkisel tedavi uzmanı Lennox Ersaw (7 Günde Bitkisel Basur Tedavisi) isimli bir kitap çıkarttı. Biz bu e-kitabı detayları ile inceledik.

Basura son veren 7 gün isimli gizli formülün anlatıldığı kitabın içeriği hakkında detaylı bir rapor hazırladık o raporu >> OKUMAK İÇİN BURAYI TIKLAYIN <<

Ahmet Maranki Basur Tedavisi İçin Hangi Kürleri Önermiştir?

Hepimizin bildiği gibi kürler tamamen bitkisel olarak ve kolayca evde hazırlanabilmektedir. Tamamen iyileştirici özelliğe sahip olan kürlerimizden tercih ettiğinizi uygulayarak basurunuzdan rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

Ahmet Maranki tarafından geliştirilen ve basur tedavisi için önerilen kürlerin bazısı içilebilir bazısı da direk basura temas ettirilerek kullanılabilmektedir tercihinizi kendiniz yapabilirsiniz.

Basur Nasıl Geçer? Sorunuza Ahmet Maranki’den  Bitkisel Çözümler

Basur Tedavisi Bitkisel Kür 1:

Malzemeler: 4 su bardağı soğuk su, 2 yemek kaşığı ufalanmış çobançantası

Kullanımı: Su içerisine çobançantasını ekleyin ve karıştırın. Karışımı 8 saat beklettikten sonra 1 gün içerisinde tüketin. Bunun yanında çobançantasını su içerisinde kaynattıktan sonra elde ettiğiniz su ile basurunuzu yıkayabilirsiniz.

Basur Tedavisi Bitkisel Kür 2:

Malzemeleri: 1 su bardağı sıcak su, 10 gram siyah üzümün yaprağı

Kullanımı: su içerisine koyduğunuz siyah üzüm yapraklarının demlenmesi için 10 dakika bekleyin ve demlendikten sonra günde 2 bardak için.

Basur Tedavisi Bitkisel Kür 3:

Malzemeleri: 1 bardak sıcak su, maydanoz

Yapımı: Sıcak su içerisine bir tutam maydanozu ufak ufak doğrayıp atın. Ocağa koyarak 5-10 dakika karışımı kaynatın. Kaynadıktan sonra 20 dakika bekleyin ve her tuvalete gidişinizde basurlu makat bölgesini hazırlamış olduğunuz bu su ile yıkayın.

Ahmet Maranki tarafından araştırılıp geliştirilen kürler basur tedavisi için oldukça önemlidir. Artık kanamalarda, acıdan ve sosyal yaşantı içindeki rahatsızlıktan kurtulmak için deneyebileceğiniz kürer sayesinde basur sizin için bitmiş olacaktır.

Vermiş olduğumuz kürler dışında Ahmet Maranki’nin önerdiği tedavi edici bazı bitkisel ilaçlarda vardır. Şöyle ki semizotu kaynatılarak lapa haline getirildikten sonra basurlu bölgeye denk gelecek şekilde yerleştirildiğinde tedavi edici özelliğe sahiptir.

Bunun yanında basurun gerilmesini ve çatlamasını önlemek için her tuvaletten sonra kurulayıp zeytinyağı sürmeniz hem yumuşak kalmasını hem de iyileşmesini sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Basura İyi Gelen Bitkiler Neler? başlıklı makalemizde basura iyi gelen bitkiler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazıyı Puanlayın!
[Toplam: 7 Ortalama: 2.6]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir